damian bartosiewicz

Software tester

Junior analyst

Consultant IT

Więcej o mnie...

Swoją karierę w branży IT rozpocząłem w 2012 roku. Pracowałem jako konsultant IT i już drugiego dnia pracy pojechałem do klienta, aby udzielać wsparcia systemowego. Nie ma zmiłuj, byłem zdany sam na siebie co spowodowało, że musiałem szybko odnaleźć się w tym świecie.....
W firmie „Aberion" byłem odpowiedzialny za przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń od użytkowników, przekazywanie programistom propozycji modyfikacji funkcjonalności, przygotowywanie instrukcji oraz testowanie wprowadzanych zmian w systemie.

Następnie przyszła pora na "Airline Control Software" i budowa systemu do zrządzania linią lotniczą - Planowanie lotów i załóg, zrządzanie kwalifikacjami, uprawnieniami, sprzedażą pokładową, szkoleniami, konfiguracją parametrów, system wyliczenia diet, raporty, generowane szablony dokumentów i wiele inny funkcji. Byłem odpowiedzialny za testowanie nowych funkcjonalności systemu i raportowanie błędów. Uczestniczyłem w analizie oraz wdrożeniu u klienta biznesowego. Wspierałem użytkowników oraz ściśle współpracowałem z programistami.

W firmie "Linetech" pracowałem z zespołem nad budową modułu obsługi technicznej statków powietrznych powiązany z modułami: logistyki, magazynu oraz finansowego. To zaawansowany system ERP składający się z kilkunastu modułów. Byłem odpowiedzialny za testowanie nowych funkcjonalności, testy regresyjne, integracyjne, END TO END. Wspierałem wdrożenia oraz analizę jak również udzielałem wsparcia użytkownikom. Wykonywałem testy aplikacji WEB oraz app mobilnych. Po zakończonym projekcie budowy systemu zostałem jego administratorem. Udzielałem bieżącego wsparcia użytkownikom, praca na bazie danych (SQL) naprawianie danych, generowanie raportów bezpośrednio z bazy, zarządzanie backup-mi, usługami, uprawnieniami itp. Wsparcie przy integracji z innymi systemami np. Sage Symfonia. Pomagałem przy konfiguracji oraz aktualizacji systemów Symfonia oraz Enova. Przez pewien czas pełniłem również funkcję administratora IT.

W 2019 r. Podjąłem się pracy jako młodszy analityk biznesowy. Brałem udział w analizie systemu E-Krew w metodyce Scrum. Moim zadaniem było zbieranie wymagań funkcjonalnych, prowadzenie warsztatów, konsultacji. Modelowanie procesów na diagramach (BPMN), tworzenie przypadków użycia, tworzenie ekranów - budowanie dokumentacji analitycznej.

Wiedzę i umiejętności nabyłem poprzez naukę, ćwiczenia, zadania wykorzystując je w trakcie projektów. Chciałbym rozwijać się w tym kierunku, pokonywać wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia.
Swoją przyszłość wiążę z branżą IT jako tester, wdrożeniowiec lub konsultant IT. Swoim doświadczeniem mogę również wspomóc analizę biznesowo-systemową.

umiejętności

- Podstawy SQL
- Testy manualne, funkcjonalne, integracyjne, regresyjne (Zasada Pareto)
- "Root Cause Analyst"
- Podstawowa wiedza o automatyzacji testów (Selenium,
Webdriver, InteliJ )
- Podstawy modelowania BPMN
- Test Case, Use Case, UI
- Znajomość Enterprise Architect, Jira, Bugzilla, Axure RP,
- Ms Visio, Ms Office
- Podstawy Administratora IT (Konfiguracje systemowe i sprzętowe, Ustawienia kont mailowych, konfiguracje sieciowe oraz urządzeń peryferyjnych, Active directory,
MS SQL SERVER, IIS, Services,)
- Tworzenie stron CMS (WordPress, Joomla)
- Podstawy CSS, HTML, PHP, XML
- Narzędzia programistyczne przeglądarki
- Podstawowa wiedza programowania

Zainteresowania

- Muzyka (gra na pianinie, gitarze)
- Sport (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna)
- Lotnictwo
-Anatomia człowieka, Fizjoterapia

Napisz do mnie... If

SELECT * FROM JobOffers where city=’Warsaw’
AND (jobTitle=’tester manualny’ or jobTitle=’konsultant ERP’ or jobTitle=’wdrożeniowiec’)

[contact-form-7 id="1164" title="Email Pomoc"]